Duplex patchkabel SCD/PC - LSH/APC
E9/125 G.652.D BLO, Duplex Fig. 0
Gelijkaardig beeld
Productvarianten & voorraad
Downloaden
| Artikelnr. | Voorraad | Artikel | Lengte (m) | Gewicht [kg] | GTIN / EAN |
|---|---|---|---|---|---|
| 421811 | Duplex patchkabel SCD/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 | 1 | 0.04 kg | 40393910159714 | |
| 421812 | Duplex patchkabel SCD/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 | 2 | 0.06 kg | 40393910159707 | |
| 421813 | Duplex patchkabel SCD/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 | 3 | 0.08 kg | 40393910159691 | |
| 421814 | Duplex patchkabel SCD/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 | 4 | 0.1 kg | 40393910159684 | |
| 421815 | Duplex patchkabel SCD/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 | 5 | 0.12 kg | 40393910159677 | |
| 421816 | Duplex patchkabel SCD/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 | 6 | 0.14 kg | 40393910159660 | |
| 421817 | Duplex patchkabel SCD/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 | 7 | 0.16 kg | 40393910159653 | |
| 421818 | Duplex patchkabel SCD/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 | 8 | 0.18 kg | 40393910159646 | |
| 421819 | Duplex patchkabel SCD/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 | 9 | 0.2 kg | 40393910159639 | |
| 421820 | Duplex patchkabel SCD/PC - LSH/APC, E9/125 G.652.D OS2 | 10 | 0.22 kg | 40393910159622 |
Technische specificaties
Datwyler biedt een uitgebreid gamma kant-en-klare glasvezelaansluitingen.
| Levenslang | 1000 aansluitingen met stabiele dempingswaarden |
|---|---|
| Reproduceerbaarheid van de IL | maximaal of +/- 0.1dB |
| Vezeltype | E9/125 G.652.D BLO |
| Metalen kapmateriaal | Zirconia |
| Verzwakking IL maximumconnector A | 0.25 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector A | 0.12 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector A | 50 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector A | 55 dB |
| Kwaliteit IEC61755, connecteur A (meilleur que) | B2 |
| Standaard connector A | IEC 61754-4 |
| Verzwakking IL maximum connector B | 0.25 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector B | 0.12 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector B | 65 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector B | 70 dB |
| Kwaliteit IEC61755, connecteur B (meilleur que) | B1 |
| Standaard connector B | IEC 61754-15 |
| Kabel | Duplex Fig. 0 |
|---|---|
| Kabel constructie | I-V(ZN)HH (5.0x3.0mm) |
| Buitenmantel | LSZH |
| Mantelkleur | geel |
| Impact | IEC 60794-1-21 E4 |
|---|---|
| Herhaalde buiging | IEC 60794-1-21 E6 |
| Bedrijfstemperatuur | -10 °C - +60 °C |
|---|
| Connectortype zijde A | SCD/PC |
|---|---|
| Connectortype zijde B | LSH/APC |
| Retentie kabelconnector | 100 |
| Minimale buigradius | 50 mm |
| Buigen (IEC 60794-1-21 E11, omkeerbare vezelverzwakking) | ≤ 0,5 dB |
| Torsie (IEC 60794-1-21 E7, omkeerbare vezelverzwakking) | ≤ 0,1 dB |
| Treksterkte (IEC 60794-1-21 E1 0,33% omkeerbare vezelrek) | 200 N |
| Pletweerstand (IEC 60794-1-21 E3, omkeerbare vezelverzwakking) | ≤ 0,2 dB |
Documentatie
-
Technische tekening
Downloaden PDF [ 74,381 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 174,467 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 173,465 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 173,951 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 174,365 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 173,653 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 174,139 KB ]
-
GHMT Premium verificatieprogramma certificaten
Downloaden PDF [ 227,793 KB ]
-
GHMT Premium verificatieprogramma certificaten
Downloaden PDF [ 228,69 KB ]