HD-DCS Fanout kabels MTP-LCDU, 8 vezels OM4
voor de toewijzing van 100G op 4x 25G of 40G op 4x 10G
HD-DCS Fanout kabels MTP-LCDU, 8 vezels OM4
Technische specificaties
Dunne, zeer flexibele fanout glasvezelkabels (ronde kabel, Ø 2.0 mm) met 8 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Beschikbaar met een standaardlengte van 2.5 m (andere lengtes op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethoden kunnen van het type A of C zijn.
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De breakout opsplitsing is uitgevoerd met een dunne behuizing voor de opsplitsing.
De uitgewaaierde individuele kabels (Ø 2.0 mm), uitgerust met LCD Uniboot (LCDU) stekkers, zijn genummerd (1-4).
De uitgewaaierde individuele kabels kunnen gegradeerd in de lengte of in gelijke lengte besteld worden.
Project-specifieke assemblages zijn beschikbaar op aanvraag.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Beschikbaar met een standaardlengte van 2.5 m (andere lengtes op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethoden kunnen van het type A of C zijn.
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De breakout opsplitsing is uitgevoerd met een dunne behuizing voor de opsplitsing.
De uitgewaaierde individuele kabels (Ø 2.0 mm), uitgerust met LCD Uniboot (LCDU) stekkers, zijn genummerd (1-4).
De uitgewaaierde individuele kabels kunnen gegradeerd in de lengte of in gelijke lengte besteld worden.
Project-specifieke assemblages zijn beschikbaar op aanvraag.
| HD-DCS Fanout kabels (FR/LS0H) met 8 vezels. Hoogwaardige connectoren MTP Elite en LCD Uniboot Intelli-Cross Pro worden gemonteerd aan elk uiteinde. Alle aansluitingen incl. push-pull tabs. Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden. Test rapporten (IL/RL) voor alle connectoren. |
| Verzwakking IL (Insertion Loss) wordt bepaald door de meest recente meetmethoden onder de EFL multimode excitatie voorwaarden (EFL = Encircled Flux Launch) bij 850 nm in overeenstemming met IEC 61280-4-1. |
| MTP-op-LCDU fanout kabels zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties in een datacentrum omgeving. Met deze kabels kunnen alle bekende multimode- en singlemode-QSFP-toepassingen, zoals SR4, PSM4, PLR4 en FCp, in vier duplex kanalen geconverteerd worden. De connectiviteit van deze kabels scheidt een 4-kanaal paralleloptiek link in vier duplex links (van 100G op 4x 25G of 40G op 4x 10G). De FO-DCS fanout kabels worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL). |
| Vlamdovend | IEC 60332-1-2 |
|---|---|
| LC-norm (IEC) | IEC 61754-20 |
| MTP-norm (IEC) | IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 61755-3-32 |
| Polariteitsnorm | TIA-568-C.3 Type A,B,C |
| Buitenmantel | FR/LSZH |
|---|---|
| Mantelkleur | heidepaars |
| Connectortype zijde A | MTP |
|---|---|
| Ferrule-polijsting zijde A | Elite PC 0° |
| Connector gender side A | female |
| Behuizingskleur zijde A | magenta |
| Connectortype zijde B | LCDU |
| Ferrule-polijsting zijde B | PC 0° |
| Behuizingskleur zijde B | magenta |
| Vezeltype | G50/125 OM4 |
|---|---|
| Kleurcode | IEC 60304 |
| Verzwakking IL maximumconnector A | 0.25 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector A | 0.15 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector A | 35 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector A | 45 dB |
| Verzwakking IL maximum connector B | 0.25 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector B | 0.15 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector B | 35 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector B | 45 dB |
Documentatie
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 104,588 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 103,826 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 103,398 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 112,105 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 106,352 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 103,824 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 106,88 KB ]
-
Downloaden PDF [ 207,89 KB ]
-
Tender text
Downloaden COMPRESSED [ 17,499 KB ]
-
GHMT Premium verificatieprogramma certificaten
Downloaden PDF [ 241,004 KB ]
-
GHMT Premium verificatieprogramma certificaten
Downloaden PDF [ 252,277 KB ]