Technische specificaties
Dunne, zeer flexibele patchsnoeren (ronde kabel, Ø 2,0 mm) met 12 vezels.
Each patch cable is equipped with push-pull tabs.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Beschikbaar met standaardlengtes tot 5 m (andere lengtes op aanvraag).
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De standard polarisatiemodi kunnen van het type A, B of C zijn.
Each patch cable is equipped with push-pull tabs.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Beschikbaar met standaardlengtes tot 5 m (andere lengtes op aanvraag).
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De standard polarisatiemodi kunnen van het type A, B of C zijn.
| Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden. Geleverd met een test rapport. |
| MTP-op-MTP® patchsnoeren zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties met parallelle optische signalen in een datacentrum omgeving. De ronde patchsnoeren worden voorgemonteerd met hoogwaardige MTP connectoren (vrouwelijk) aan de beide uiteinden. Zij worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL). |
| Kabel | Rond |
|---|---|
| Buitenmantel | FR/LSZH |
| Mantelkleur | heidepaars |
| Connectortype zijde A | MTP12 female |
|---|---|
| Ferrule-polijsting zijde A | Elite PC 0° |
| Behuizingskleur zijde A | magenta |
| Connectortype zijde B | MTP12 female |
| Ferrule-polijsting zijde B | Elite PC 0° |
| Behuizingskleur zijde B | magenta |
| Vezeltype | G50/125 OM4 |
|---|---|
| Verzwakking IL maximumconnector A | 0.25 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector A | 0.15 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector A | 35 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector A | 45 dB |
| Standaard connector A | IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 611755-3-32 |
| Verzwakking IL maximum connector B | 0.25 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector B | 0.15 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector B | 35 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector B | 45 dB |
| Standaard connector B | IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 611755-3-32 |
Documentatie
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 92,35 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 94,529 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 92,769 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 93,551 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 93,066 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 94,808 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 93,605 KB ]
-
Downloaden PDF [ 125,329 KB ]
-
Tender text
Downloaden COMPRESSED [ 25,888 KB ]
-
GHMT Premium verificatieprogramma certificaten
Downloaden PDF [ 240,666 KB ]
-
GHMT Premium verificatieprogramma certificaten
Downloaden PDF [ 251,825 KB ]