FO-DC patchsnoer MTP - MTP, G50/125 OM4
voor parallelle optische linken
Gelijkaardig beeld
Productvarianten & voorraad
Downloaden
| Artikelnr. | Voorraad | Artikel | Lengte (m) | Gewicht [kg] | GTIN / EAN |
|---|---|---|---|---|---|
| 570931 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 1 | 0.2 kg | 40393910139709 | |
| 570941 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 1 | 0.2 kg | 40393910139655 | |
| 570951 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 1 | 0.2 kg | 40393910139600 | |
| 570932 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 2 | 0.3 kg | 40393910139693 | |
| 570942 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 2 | 0.6 kg | 40393910139648 | |
| 570952 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 2 | 0.3 kg | 40393910139594 | |
| 570933 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 3 | 0.4 kg | 40393910139686 | |
| 570943 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 3 | 0.4 kg | 40393910139631 | |
| 570953 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 3 | 0.4 kg | 40393910139587 | |
| 570934 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 4 | 0.5 kg | 40393910139679 | |
| 570944 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 4 | 0.5 kg | 40393910139624 | |
| 570954 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 4 | 0.5 kg | 40393910139570 | |
| 570935 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 5 | 0.6 kg | 40393910139662 | |
| 570945 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 5 | 0.6 kg | 40393910139617 | |
| 570955 | FO-DC patchsnoer MTP - MTP | 5 | 0.6 kg | 40393910139563 |
Technische specificaties
Dunne, zeer flexibele patchsnoeren (ronde kabel, Ø 3,0 mm) met 12 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Uitvoeringen voor OM4 zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 5 m (andere lengtes op aanvraag).
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De standard polarisatiemodi kunnen van het type A, B of C zijn.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Uitvoeringen voor OM4 zijn beschikbaar met standaardlengtes tot 5 m (andere lengtes op aanvraag).
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De standard polarisatiemodi kunnen van het type A, B of C zijn.
| Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden. Geleverd met een test rapport. |
| MTP® and MTP Elite® zijn geregistreerde merken van US Conec. |
| De OM4 MTP-op-MTP® patchsnoeren zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties met parallelle optische signalen in een datacentrum omgeving. De ronde patchsnoeren worden voorgemonteerd met hoogwaardige MTP connectoren (vrouwelijk) aan de beide uiteinden. Zij worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL). |
| Kabel | Rond |
|---|---|
| Buitenmantel | FR/LSZH |
| Mantelkleur | heidepaars |
| Connectortype zijde A | MTP |
|---|---|
| Ferrule-polijsting zijde A | Elite PC 0° |
| Connectortype zijde B | MTP |
| Ferrule-polijsting zijde B | Elite PC 0° |
| Vezeltype | G50/125 OM4 |
|---|---|
| Verzwakking IL maximumconnector A | 0.3 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector A | 0.15 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector A | 30 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector A | 35 dB |
| Standaard connector A | IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 611755-3-32 |
| Verzwakking IL maximum connector B | 0.3 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector B | 0.15 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector B | 30 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector B | 35 dB |
| Standaard connector B | IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 611755-3-32 |