FO stekkeraansluiting MTP/APC SM
Optische prestatiewaarden
Dit product is niet beschikbaar in uw regio!
Productvarianten & voorraad
Downloaden
| Artikelnr. | Voorraad | Artikel | Gewicht [kg] | Verpakkingseenheid | GTIN / EAN |
|---|---|---|---|---|---|
| 57171800ZY | Connector US Conec MTP/APC Elite SM | 0.3 kg | 1 stk. | 40393910216561 |
Technische specificaties
| MTP® is een geregistreerd merk van US Conec. |
| Connector type | MTP/APC |
|---|---|
| Vezelklasse | Singlemode |
| Metalen kapmateriaal | Polyfenyleensulfidehars |
| Aantal vezels | 12 |
| Inzetverlies (IL), maximaal | 0.3 dB |
| Inzetverlies (IL), typisch | 0.1 dB |
| Retourverlies (RL), minimaal | 65 dB |
| Retourverlies (RL), typisch | 70 dB |