simplex patchkabel LC/PC - LC/PC
Productvarianten & voorraad
Downloaden
| Artikelnr. | Voorraad | Artikel | Lengte (m) | Gewicht [kg] | Verpakkingseenheid | GTIN / EAN |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42287000BY | simplex patchkabel LC/PC - LC/PC | 1 | 0.02 kg | 1 stk. | 40393910432978 | |
| 42287100BY | simplex patchkabel LC/PC - LC/PC | 2 | 0.03 kg | 1 stk. | 40393910432961 | |
| 42287200BY | simplex patchkabel LC/PC - LC/PC | 3 | 0.04 kg | 1 stk. | 40393910432954 | |
| 42287300BY | simplex patchkabel LC/PC - LC/PC | 4 | 0.06 kg | 1 stk. | 40393910432947 | |
| 42287400BY | simplex patchkabel LC/PC - LC/PC | 5 | 0.07 kg | 1 stk. | 40393910432930 | |
| 42287500BY | simplex patchkabel LC/PC - LC/PC | 6 | 0.08 kg | 1 stk. | 40393910432923 | |
| 42287600BY | simplex patchkabel LC/PC - LC/PC | 7 | 0.1 kg | 1 stk. | 40393910432916 | |
| 42287700BY | simplex patchkabel LC/PC - LC/PC | 8 | 0.11 kg | 1 stk. | 40393910432909 | |
| 42287800BY | simplex patchkabel LC/PC - LC/PC | 9 | 0.12 kg | 1 stk. | 40393910432893 | |
| 42287900BY | simplex patchkabel LC/PC - LC/PC | 10 | 0.13 kg | 1 stk. | 40393910432886 |
Technische specificaties
Datwyler biedt een uitgebreid gamma kant-en-klare glasvezelaansluitingen.
Voor de assemblage wordt kabel van Euroklasse B2ca-s2,d0,a1 gebruikt.
Voor de assemblage wordt kabel van Euroklasse B2ca-s2,d0,a1 gebruikt.
| Levenslang | 1000 aansluitingen met stabiele dempingswaarden |
|---|---|
| Reproduceerbaarheid van de IL | maximaal of +/- 0.1dB |
| Vezeltype | E9/125 G.652.D BLO |
| Metalen kapmateriaal | Zirconia |
| Verzwakking IL maximumconnector A | 0.25 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector A | 0.12 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector A | 50 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector A | 55 dB |
| Kwaliteit IEC61755, connecteur A (meilleur que) | B2 |
| Standaard connector A | IEC 61754-20 |
| Verzwakking IL maximum connector B | 0.25 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector B | 0.12 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector B | 50 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector B | 55 dB |
| Kwaliteit IEC61755, connecteur B (meilleur que) | B2 |
| Standaard connector B | IEC 61754-20 |
| Kabel | Simplex (B2ca) |
|---|---|
| Kabel constructie | I-V(ZN)H |
| Buitenmantel | FRNC/LSZH |
| Mantelkleur | geel |
| Kabel grondstof | FO Indoor Simplex / I-V(ZN)H, B2ca-s2,d0,a1 |
| Impact | IEC 60794-1-21 E4 |
|---|---|
| Herhaalde buiging | IEC 60794-1-21 E6 |
| Bedrijfstemperatuur | -10 °C - +60 °C |
|---|
| Connectortype zijde A | LC/PC |
|---|---|
| Behuizingskleur zijde A | blauw |
| Connectortype zijde B | LC/PC |
| Behuizingskleur zijde B | blauw |
| Retentie kabelconnector | 70 |
| Minimale buigradius | 50 mm |
| Buigen (IEC 60794-1-21 E11, omkeerbare vezelverzwakking) | ≤ 0,5 dB |
| Torsie (IEC 60794-1-21 E7, omkeerbare vezelverzwakking) | ≤ 0,1 dB |
| Treksterkte (IEC 60794-1-21 E1 0,33% omkeerbare vezelrek) | 200 N |
| Pletweerstand (IEC 60794-1-21 E3, omkeerbare vezelverzwakking) | ≤ 0,2 dB |