HD-DCS Breakout kabels MTP-MTP, 12-144 vezels OS2
voor het onderling verbinden van HD-DCS modules
HD-DCS Breakout kabels MTP-MTP, 12-144 vezels OS2
Technische specificaties
Compacte, metaalvrije kabelconstructie met FR/LS0H kabelmantel en met 12 tot 144 vezels.
Uitvoeringen voor OS2 zijn beschikbaar (B2ca beschikbaar op aanvraag).
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De lengtes van de individuele kabels kunnen worden bepaald aan de hand van een specifiek project (standaard 0.55 m, max. 4.0 m).
Alle enkelvoudige uiteinden na de opsplitsing worden afgemonteerd met MTP®-connectoren met hoogwaardige Elite® ferrules met 12 vezels (MTP8/MTP24 beschikbaar op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethode kunnen van het type A of C zijn (andere types beschikbaar op aanvraag).
De kabels zijn aan beide uiteinden voorzien van beschermbuizen.
Uitvoeringen voor OS2 zijn beschikbaar (B2ca beschikbaar op aanvraag).
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De lengtes van de individuele kabels kunnen worden bepaald aan de hand van een specifiek project (standaard 0.55 m, max. 4.0 m).
Alle enkelvoudige uiteinden na de opsplitsing worden afgemonteerd met MTP®-connectoren met hoogwaardige Elite® ferrules met 12 vezels (MTP8/MTP24 beschikbaar op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethode kunnen van het type A of C zijn (andere types beschikbaar op aanvraag).
De kabels zijn aan beide uiteinden voorzien van beschermbuizen.
| HD-DCS Breakout kabels (FR/LS0H) met 12-144 vezels OS2. Hoogwaardige connectoren MTP Elite (mannelijk) worden gemonteerd aan beide uiteinden. Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden. Test rapporten voor alle MTP-connectoren. |
| OS2 MTP-op-MTP Breakout kabels zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties voor duplex en parallelle optische signalen in een datacentrum omgeving. Ze worden vooral gebruikt bij installaties welke robuuste, metaalvrije binnenkabels vereisen die een verbeterde dwarsdruk weerstand. Voor duplex toepassingen worden de voorgeconfectioneerde connectoren aan beide uiteinden van de kabel verbonden met inschuifmodules. De HD-DCS Breakout kabels worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL). |
| Vlamdovend | IEC 60332-1-2 |
|---|---|
| MTP-norm (IEC) | IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 61755-3-32 |
| Polariteitsnorm | TIA-568-C.3 Type A,B,C |
| Buitenmantel | FR/LSZH |
|---|---|
| Mantelkleur | geel |
| Connectortype zijde A | MTP |
|---|---|
| Ferrule-polijsting zijde A | Elite APC 8° |
| Connector gender side A | male |
| Behuizingskleur zijde A | geel |
| Connectortype zijde B | MTP |
| Ferrule-polijsting zijde B | Elite APC 8° |
| Connector gender side B | male |
| Behuizingskleur zijde B | geel |
| Vezeltype | E9/125 G.652.D BLO |
|---|---|
| Kleurcode | IEC 60304 |
| Verzwakking IL maximumconnector A | 0.3 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector A | 0.1 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector A | 65 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector A | 70 dB |
| Verzwakking IL maximum connector B | 0.3 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector B | 0.1 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector B | 65 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector B | 70 dB |
Documentatie
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 119,328 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 116,867 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 118,574 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 119,901 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 119,329 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 118,026 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 116,991 KB ]
-
Downloaden PDF [ 153,445 KB ]