HD-DCS Fanout kabels MTP-LCDU, 12 vezels OS2
voor het verbinden van actieve componenten
HD-DCS Fanout kabels MTP-LCDU, 12 vezels OS2
Technische specificaties
Dunne, zeer flexibele fanout glasvezelkabels (ronde kabel, Ø 2.0 mm) met 12 vezels.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Beschikbaar met een standaardlengte van 2.5 m (andere lengtes op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethoden kunnen van het type A of C zijn.
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De breakout opsplitsing is uitgevoerd met een dunne behuizing voor de opsplitsing.
De uitgewaaierde individuele kabels (Ø 2.0 mm), uitgerust met LCD Uniboot (LCDU) stekkers, zijn genummerd (1-6).
De uitgewaaierde individuele kabels kunnen gegradeerd in de lengte of in gelijke lengte besteld worden.
Project-specifieke assemblages zijn beschikbaar op aanvraag.
Lage brandlast door zijn halogeenvrije vlamvertragende LS0H mantel.
Beschikbaar met een standaardlengte van 2.5 m (andere lengtes op aanvraag).
De standard connectiviteitsmethoden kunnen van het type A of C zijn.
Etikettering met zelfklevers aan beide uiteinden van de kabel.
De breakout opsplitsing is uitgevoerd met een dunne behuizing voor de opsplitsing.
De uitgewaaierde individuele kabels (Ø 2.0 mm), uitgerust met LCD Uniboot (LCDU) stekkers, zijn genummerd (1-6).
De uitgewaaierde individuele kabels kunnen gegradeerd in de lengte of in gelijke lengte besteld worden.
Project-specifieke assemblages zijn beschikbaar op aanvraag.
| HD-DCS Fanout kabels (FR/LS0H) met 12 vezels. Hoogwaardige connectoren MTP Elite en LCD Uniboot Intelli-Cross Pro worden gemonteerd aan elk uiteinde. Alle aansluitingen incl. push-pull tabs. Etikettering met zelfklevers aan beide kabeluiteinden. Test rapporten (IL/RL) voor alle connectoren. |
| MTP-op-LCDU fanout kabels zijn geschikt voor alle toepassingen met hoge prestaties in een datacentrum omgeving. De verbinding tussen de zes duplex-poorten en de parallelle optische poort maakt een snelle en ruimtebesparende bekabeling mogelijk van de actieve componenten, zoals routers, switches, servers en opslagsystemen. De FO-DCS fanout kabels worden geassembleerd met een top-kwaliteit en garanderen optimale waarden voor de optische prestaties (IL/RL). |
| Vlamdovend | IEC 60332-1-2 |
|---|---|
| LC-norm (IEC) | IEC 61754-20 |
| MTP-norm (IEC) | IEC 61754-7, IEC 61755-3-31, IEC 61755-3-32 |
| Polariteitsnorm | TIA-568-C.3 Type A,B,C |
| Buitenmantel | FR/LSZH |
|---|---|
| Mantelkleur | geel |
| Connectortype zijde A | MTP |
|---|---|
| Ferrule-polijsting zijde A | Elite APC 8° |
| Connector gender side A | female |
| Behuizingskleur zijde A | geel |
| Connectortype zijde B | LCDU |
| Ferrule-polijsting zijde B | PC 0° |
| Behuizingskleur zijde B | blauw |
| Vezeltype | E9/125 G.652.D BLO |
|---|---|
| Kleurcode | IEC 60304 |
| Verzwakking IL maximumconnector A | 0.3 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector A | 0.1 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector A | 65 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector A | 70 dB |
| Verzwakking IL maximum connector B | 0.25 dB |
| Verzwakking IL gemiddeld connector B | 0.1 dB |
| Reflectieverlies RL minimum connector B | 50 dB |
| Reflectieverlies RL gemiddeld connector B | 55 dB |
Documentatie
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 120,859 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 122,497 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 124,497 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 130,73 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 120,859 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 123,006 KB ]
-
Datasheet
Downloaden PDF [ 123,142 KB ]
-
Downloaden PDF [ 252,335 KB ]
-
Tender text
Downloaden COMPRESSED [ 17,517 KB ]